Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Služby pre Vás 

Vysoká úroveň je našim štandardom

 

Pracujeme

Pracujeme hlavne s radosťou a úsilím spraviť pre klienta všetko tak aby boli spokojné obe strany. U nás nájdete pochopenie pre všetky vaše požiadavky a potreby.

Prezentujeme

Našim nehnuteľnostiam doprajeme potrebnú propagáciu na internete ako aj v tlačenej inzercii. Bavia nás moderné videoprezentácie, zábery dronom, inzercia na realitných portáloch ako aj outdoorová prezentácia.

Hľadáme

Ak ste nenašli nehnuteľnosť podľa Vašich predstáv v našej aktuálnej ponuke, napíšte nám Vaše požiadavky a my urobíme všetko pre to, aby sme našli práve to, čo hľadáte.

Kde pôsobíme

Nájdete nás v našej kancelárii v Trenčíne na Hurbanovej ulici. Odtiaľ sa venujeme hlavne nehnuteľnostiam v Trenčianskom kraji. Pravidelne však predávame aj nehnuteľnosti v Bratislave a radi prídeme za Vami kamkoľvek.

Náš Tím

Ak robíte niečo s nadšením a poctivo, tak musíte byť úspešný. Sme tím skúsených odborníkov v obchode, realitách a financiách. S nami máte istotu profesionálnej komunikácie a odbornej prezentácie Vašej nehnuteľnosti.

Poradíme

Radi Vám poradíme s financovaním kúpy, hypotekárne poradenstvo je zdarma. Dohodneme Vám tie najlepšie podmienky a vybavíme za Vás v banke všetko od znaleckého posudku až po poistenie nehnuteľnosti.